JEDEME NA JEDEN DEN K MOŘU – KDO JEDE S NÁMI?

Volala mi Kača…, prej jestli si nechceme přijet “jen tak” zahrát, jen tak u piva a kořalky. Koukl jsem do diáře a celý nadšený, že ten termín hrajeme v Brně s dětským sborem, jsem tuto “jen tak zahrát – nabídku” odmítl.
Koncert byl, jak víme, zrušen! A já se tak těšil….
Zvedl jsem telefon a volám Kači
“ Jen tak? Kačko?”
“Jo jen tak – Monty!”
“Hej, tak my, jen tak vezmeme kytary, housle a co nás napadne a přijedeme. Ale mám podmínku, nechci, aby to bylo prezentováno jako koncert MONTY a Nekapela, protože si tam jedeme zahrát JEN TAK”
“A jak to mám prezentovat?” ptala se Kača
“Třeba jako SEXI BOMBÓNKY, to je mi jedno….” (víte, že ta kapela doopravdy existuje ?)
Z čehož vyplývá….
V pátek večer si jedeme, “jen tak” zahrát za našimi kamarády do Krucemburku k rybníku, který se jmenuje Řeka, do kempu jménem MOŘE U RYBNÍKA.
Dáme si všechny ty Nedvědy, Redly, Janoušky, Samsony, Čechomory, Mňágy, Kalandry, Myšíky, Hlasy, no co nás prostě napadne. A pokud nemáte co na práci a nechystáte se třeba na Hradecký Slunovrat, nabalte si kytary, housle, mandolíny, benja, valchy, lžíce nebo trumpety a přijeďte třeba za námi. Bydlení si jistě dohodnete s Kačkou, či někým kdo vám zvedne telefon. http://www.morerybnikreka.cz/
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Fanoušky pana Petra Kamiše, kteří by za nim jeli až na samý světa-kraj, musíme tentokráte zklamat. Pan Petr Kamiš bude v tento den ve 23:40 vystupovat s legendární kapelou TAMARAL, na již zmíněném festivale v Hradci nad Moravicí.
A nemůžu si odpustit poznámku…. také tam v sobotu můžete vidět a slyšet (dle mého názoru) nejlepší folkové duo za posledních dvacet let SOVA – SLAMÁK (ani Jarek a Karel na ně nemaj !!!). A protože jsou doopravdy nejlepší, tak hrají na open scéně, takže si nemusíte koupit lístek a raději si kupte jejich CD, ať maj kluci alespoň na pivko a na cestu dom :-).
ČUS BUS
MONTY

Posted on: 23.6.2016admin